Баластна система кріплення сонячних панелей на плаский дах Kripter WindSpoiler

Баластна система кріплення ФЕМ від Кріптер – служить підтримуючою конструкцією фотоелектричних модулів, які розміщуються на дахах промислових, комерційних та приватних будівель. Система дозволяє встановлювати сонячні станції на пласких дахах баластно без анкерування та компенсувати кут покрівлі, коли це необхідно.

Баластна система кріплення Kripter Wind Spoiler доступна, проста в установці і не пошкоджує основний гідроізоляційний килим, чим запобігає протіканню чи псуванню покрівлі з часом експлуатації.

Дахові баластні сонячні станції, виробляються в декількох варіаціях.

Варіант #1 Система з анодованого алюмінію

Перевага алюмінієвої системи це подовжена гарантія на матеріали завдяки анодованому алюмінію, та нержавіючим метизам, легкість каркасу, можливість повторного використання для наступної сонячної станції.

Варіант #2 Сталева система з оцинкованого профілю

Відмінність сталевої баластної системи, це сталевий оцинкований профіль та оцинковані метизи, що дозволяє зробити данну систему більш дешевою альтернативою.

Переваги баластних сонячних станцій

  • Не потребує кріплення до даху.
  • Завдяки своєму особливому конструктиву та спеціальним підкладкам дозволяє рівномірно рознести навантаження на покрівлю та уникнути пошкодження і деформацію утеплювача та покрівельного покриття.
  • Зберігає цілісність покрівлі, не пошкоджує поверхню.
  • Підвищена стійкість до атмосферних впливів.
  • Невелика вага та висока стабільність.
  • Зручний та надійний монтаж.
  • Опорні трикутники та елементи кріплення постачаються вже у зборі.
  • Економія часу монтажу, зусиль та коштів.

Складові Wind Spoiler

Cистема для закріплення фотомодулів, яка в своїх багатьох варіаціях може бути встановлена на пласких дахах з невисокими парапетами. Призначена для “Твердих” та “м’яких” покрівель з покриттям ПВХ мембрана, єврорубероїд та рубероїд.

detailbal
• Плаваюча опора для компенсації нерівностей на поверхні з антиковзним захисним килимком. • Опорні трикутники попередньо зібрані для швиткого монтажу безпосередньо на об'єкті. • Навантаження системи простим та доступним баластом. • Вдосконалені прижими з жорсткою фіксацією фотомодуля.

Технічні характеристики та відповідність ДБН

Розрахунки на вітрові та снігові навантаження

Проводимо індивідуальні розрахунки на несучу спроможність конструкції, вітрові та снігові навантаження відповідно до регіону.

windsptech2

Фото готових об'єктів змонтованих на системах від Kripter

Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Двонаправлена баластна система кріплення ФЕМ

Призначена для монтажу сонячних панелей на пласкі дахи з можливістю встановлення панелей на схід та захід, без пошкодження поверхні покрівлі.

Універсальна система кріплення ФЕМ

Система призначена для монтажу сонячних фотоелектричних модулів на будь-яку покрівлю покатого типу із існуючим кутом нахилу.

Наземна система кріплення ФЕМ

Монтаж фотоелектричних модулів до поверхонь з землі, бетону, щебню або піску. Самостійна система.

Кріплення фотомодулів на фасад будинку або паркан

Система кріплення до вертикальних твердих поверхонь, фасади будівель або паркани, бетон, цегла та ін.

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці. https://www.facebook.com/kripterua