Непротікаючі навіси для автомобіля Kripter

Непротікаючий навіс зроблений таким чином, що можна розкласти сонячні панелі (фотомодулі), прямо на сталевий каркас, який можна легко встановити на вільну ділянку. Завдяки спеціальному каркасу, проміжки між ФЕМ – закриваються, а самі фотомодулі являють собою герметичну поверхню, під якою може розташовуватись автомобіль, майстерня, склад, абощо. Захищаючи його від вологи, навіс від Кріптер поєднує в собі функціональність та корисність.

Цю систему можливо встановити окремо від будівлі, або ж поєднати з існуючою спорудою.

Непротікаючі навіси з фотомодулів для автомобіля, можна встановити в декілька способів.

Спосіб #1 Баластне кріплення

Варіант виконання на баластних блоках, коли на землю, бруківку, тощо встановлюють баласт,
і до нього монтують каркас.
В такому способі кріплення не потрібно робити отвори в землі, тому можна не переживати за комунікації які знаходяться під ними.

Спосіб #2 Гвинтові палі

Варіант кріплення на геошурупи, коли в землю закручують гвинтові палі, які найдійно будуть тримати каркас на протязі довгих років.

Складові накриття з фотопанелей

Непротікаюча система Kripter RainStorm+
Система виготовлена зі сталевих опор, вкритих захисним покриттям методом гарячого цинкування. Сталеві направляючі з цинковим покриттям за методом
Sendzimir. Алюмінієвий водовідвідний профіль. Сполучні елементи з алюмінію. Всі метизи виконані із нержавіючої сталі.

• Середній прижим, анодований алюміній. • Крайній прижим, анодований алюміній. • Каркасний цинкований профіль. • Монтажний алюмінієвий профіль Kripter Strong, довжиною 6200мм. • Навантаження системи простим та доступним баластом.
• Середній прижим, анодований алюміній. • Крайній прижим, анодований алюміній. • Геошуруп для вкручення в грунт, дозволяє проводити роботи в будь-яку пору року. • Фланець-адаптер для кріплення до баласту/фланцевої гвинтової палі. • Монтажний алюмінієвий профіль Kripter Strong, довжиною 3100мм.

Отже, обидві системи мають однакову структуру деталей. Середній та крайній прижими для фіксації фотопанелей (фотомодулів) виконані з анодованого алюмінію, Монтажний сталевий профіль Kripter Strong та деякы допоміжні елементи для найдійного кріплення та монтажу.

Непротікаючі навіси розроблені спеціально для ситуацій, коли потрібно об’єднати функціональність, обмежену територію та любов до сонця.

Завдяки спеціальним профілям, розроблених інженерами Kripter, Ми можемо закріпити ФЕМ модулі таким чином, щоб вода була відведена у спеціальний водостік, що дозволяє зробити навіси для автомобіля без попередньо-встановленої поверхні. Модулі прилаштовують безпосередньо до каркасу, тому система не потребує додаткових витрат та підготуваннь поверхні.

Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Баластна система кріплення ФЕМ

Призначена для монтажу сонячних панелей на пласкі дахи, без пошкодження поверхні покрівлі.

Універсальна система кріплення ФЕМ

Система призначена для монтажу сонячних фотоелектричних модулів на будь-яку покрівлю покатого типу із існуючим кутом нахилу.

Наземна система кріплення ФЕМ

Монтаж фотоелектричних модулів до поверхонь з землі, бетону, щебню або піску. Самостійна система.

Кріплення фотомодулів на фасад будинку або паркан

Система кріплення до вертикальних твердих поверхонь, фасади будівель або паркани, бетон, цегла та ін.

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці. https://www.facebook.com/kripterua