Наземна система кріплення сонячних панелей Kripter Domino

Модульна система Kripter Domino вироблена зі сталевого оцинкованого перфорованого профілю, який має високу міцність, малу вагу та клас антикорозійного захисту, який забезпечує тривалий строк експлуатації конструкцій.

Ця система являє собою повний комплект елементів під Ваші початкові завдання, і при необхідності може доукомплектовуватись додатковими елементами. Підходить для установки на ділянках з практично будь-яким рельєфом і грунтами. Вона сумісна з різними типами фундаментних опор, такими як геошурупи, стовпчасті або плитні бетонні фундаменти.

Доміно сумісні з будь-якими стандартними полі і монокристалічними 60-секторними фотомодулями більшості виробників, а також схожими з ними за розміром модулями Half-Cell.

Установка фотомодулів можлива тільки в “книжковій” орієнтації. Готові комплекти Kripter Domino включають всі необхідні деталі і не вимагають додаткових прорахунків і погоджень.

Проектування майбутнього геліополя на Kripter Domino зводиться до елементарного: виходячи з розмірів ділянки і існуючих на ньому об’єктів (будівель, дерев), необхідно з урахуванням затінення порахувати кількість і ширину “столів” фотопанелей.

Після цього досить просто замовити потрібну кількість комплектів Kripter Domino під необхідну кількість фотомодулів – від 10 до 50 штук.

Існує декілька варіантів закріплення системи

Варіант #1 Кріплення на гвинтові палі (геошурупи)

Варіант #2 Кріплення анкерами до бетону

Варіант #3 Кріплення на закладну шпильку

Переваги наземних сонячних станцій

  • Підходить на будь-яку поверхню горизонтального типу.
  • Може об’єднуватись та бути доповненою окремими або суміжними модулями.
  • Поєднує в собі найкращі раціональні рішення з алюмінію та оцинкованої сталі.
  • Зручний та надійний монтаж.
  • Ефективне рішення, коли не вистачає місця на покрівлі, або орієнтація даху по відношенню до сонця чи форма покрівлі не придатні для встановлення панелей.
  • Довговічність та ремонтопридатність конструкції в порівнянні зі зварними, фарбованими рішеннями.

Складові наземної сонячної станції Domino System

Профілі виготовлені із металу, вкритого цинком за методом Сендзиміру. Сполучні елементи з алюмінію. Всі метизи виконані із нержавіючої сталі.

Середній прижим, анодований алюміній. Крайній прижим, анодований алюміній. Монтажний стальний цинкований профіль KR-45, довжиною 3100, 6200мм. Каркасний цинкований профіль Kripter KR-41, довжиною 2000мм. Перехідний адаптер кріплення геошурупів. Геошуруп для вкручення в ґрунт, дозволяє проводити роботи в будь-яку пору року.

Фото готових об'єктів змонтованих на системах від Kripter

Дізнатись більше можна в нашому інформ-листі

Можливо Вас також зацікавлять інші наші системи

Двонаправлена баластна система кріплення ФЕМ

Призначена для монтажу сонячних панелей на пласкі дахи з можливістю встановлення панелей на схід та захід, без пошкодження поверхні покрівлі.

Універсальна система кріплення ФЕМ

Система призначена для монтажу сонячних фотоелектричних модулів на будь-яку покрівлю покатого типу із існуючим кутом нахилу.

Наземна система кріплення ФЕМ

Монтаж фотоелектричних модулів до поверхонь з землі, бетону, щебню або піску. Самостійна система.

Кріплення фотомодулів на фасад будинку або паркан

Система кріплення до вертикальних твердих поверхонь, фасади будівель або паркани, бетон, цегла та ін.

Фото та відгуки про наші системи можна прочитати та переглянути на нашій Facebook-сторінці. https://www.facebook.com/kripterua