Kripter Domino


Модульна система Kripter Domino вироблена зі сталевого оцинкованого перфорованого профілю, який має високу міцність, малу вагу та клас антикорозійного захисту, який забезпечує тривалий строк експлуатації конструкцій.

Ця система являє собою повний комплект елементів під Ваші початкові завдання, і при необхідності може доукомплектовуватись додатковими елементами. Підходить для установки на ділянках з практично будь-яким рельєфом і грунтами. Вона сумісна з різними типами фундаментних опор, такими як геошурупи, стовпчасті або плитні бетонні фундаменти.

Доміно сумісні з будь-якими стандартними полі і монокристалічними 60-секторними фотомодулями більшості виробників, а також схожими з ними за розміром модулями Half-Cell.

Установка фотомодулів можлива тільки в “книжковій” орієнтації. Готові комплекти Kripter Domino включають всі необхідні деталі і не вимагають додаткових прорахунків і погоджень.

Проектування майбутнього геліополя на Kripter Domino зводиться до елементарного: виходячи з розмірів ділянки і існуючих на ньому об’єктів (будівель, дерев), необхідно з урахуванням затінення порахувати кількість і ширину “столів” фотопанелей.

Після цього досить просто замовити потрібну кількість комплектів Kripter Domino під необхідну кількість фотомодулів – від 10 до 50 штук.


#Переваги наземних конструкцій від Kripter:

  • Підходить на будь-яку поверхню горизонтального типу
  • Може об’єднуватись та бути доповненою окремими або суміжними модулями..
  • Поєднує в собі найкращі раціональні рішення з алюмінію та оцинкованої сталі.
  • Зручний та надійний монтаж.
  • Ефективне рішення, коли не вистачає місця на покрівлі, або орієнтація даху по відношенню до сонця чи форма покрівлі не придатні для встановлення панелей.
  • Довговічність та ремонтопридатність конструкції в порівнянні зі зварними, фарбованими рішеннями.

# Конструкція і монтаж

   Наочна інструкція, як просто скласти наземну систему кріплення сонячних панелей    

Конструкція сонячних «столів» Kripter Domino є оптимальною і універсальною.

При проектуванні системи інженери Kripter заклали в неї надлишкову стійкість до вітрових і снігових навантажень. Всі вузли та компоненти пройшли перевірку на тестових стендах і реально діючих сонячних станціях в різних регіонах України.

Збірка системи гранично спрощена і дозволяє змонтувати гелеополе навіть невеликою бригадою протягом 1 робочого дня!

Комплекти Kripter Domino поставляються компактними упаковками максимальною довжиною 3 метри, що дозволяє перевозити їх навіть невеликими автомобілями.

Комплекти включають все необхідне, так що вам не доведеться дозамовляти відсутні гайки, притиски і ін. І витрачати дорогоцінний час.

Кожна система Kripter Domino містить детальну і наочну інструкцію по збірці, за допомогою якої установка системи опиниться під силу навіть новачкові!


 

 


 

Система монтажу геліополя Kripter Domino – це універсальне рішення для наземного розміщення сонячних електростанцій. Підходить для установки на ділянках з практично будь-яким рельєфом і грунтами. Вона сумісна з різними типами фундаментних опор, такими як геошурупи, стовпчасті або плитні бетонні фундаменти.

Kripter Domino сумісні з будь-якими стандартними полі- і монокристалічними 60-елементними фотомодулями, а також схожими з ними за розміром модулями Half-Cell.  Установка фотомодулів можлива тільки в “ книжковій ” орієнтації.

Як працювати з Kripter Domino?

При проектуванні майбутнього геліополя на Kripter Domino необхідно виходячи з розмірів ділянки та існуючих на ній об’єктів (будівель, дерев), а також з урахуванням затінення порахувати кількість і ширину “столів” фотопанелей.

Після цього досить просто замовити потрібну кількість комплектів Kripter Domino під необхідну кількість фотомодулів – від 10 до 50 штук.

Конструкція сонячних “столів” Kripter Domino є оптимальною і універсальною.

Система має надлишкову стійкість до вітрових і снігових навантажень. Всі вузли та компоненти пройшли перевірку на тестових стендах і реально діючих сонячних станціях в різних регіонах України. Збірка системи максимально спрощена і дозволяє змонтувати геліополе навіть невеликою бригадою протягом 1 робочого дня!

Комплектація

Комплекти Kripter Domino поставляються компактними упаковками максимальною довжиною 3 метри. Комплекти включають все необхідне*:

        🌞сталевий оцинкований профіль особливої конфігурації

        🌞спеціальні сонячні кріплення.

Кожна система Kripter Domino містить детальну інструкцію по збірці.

Гарантія

Ми, як компанія-виробник, даємо монтажній конструкції Kripter Domino стійкість до метео-навантажень і довговічність – термін служби складає 25 років (гарантія на наскрізну іржу – 10 років).

Тут показані 2 комплекти: Kripter Domino 10 (на 10 модулів) та Kripter Domino 20 (на 20 модулів).